сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Серед студентів УНУСу визначили кращих окулірувальників

  • Четвер, 22 серпня 2013, 11:30

sadganziЩорічно, в першій половині серпня, студенти другого курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС під час навчальної практики набувають фахової підготовки з окулірування підщеп плодових культур. Підсумком такого навчання є проведення змагань серед кращих окулірувальників.

 

Не став виключенням і поточний рік. Традиційно конкурс проводився в плодовому розсаднику навчально-наукового виробничого відділу університету. До складу журі ввійшли заступник декана факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Яковенко Р.В., доценти кафедри плодівництва і виноградарства Манзій В.В., Трохимчук В.А.; старший викладач Буцик Р.М.; аспіранти Чаплоуцький А.М. і Терещенко М.М. Серед конкурсантів студенти 21-п і 22-п груп факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

 

Організаторами конкурсу кафедрою плодівництва і виноградарства – були розроблені умови його проведення та критерії оцінювання учасників. За умовами конкурс проводиться в два етапи. Під час першого етапу оцінюється техніка виконання окулірування, під час другого визначається приживлюваність заокульованих вічок.

 

Тож перший етап змагань розпочався з реєстрації і шифрування учасників. Отримавши інструмент та живці, конкурсанти активно розпочали виконання завдання. Майстерність кожного з учасників журі оцінювало за такими показниками як підготовка підщепи, виконання зрізу на підщепі і зрізування щитка на живці, об’язування місця окулірування, навики володіння ножем.

 

Отримавши результати приживання окулірувань (ІІ етап) і підсумувавши набрані бали загалом за конкурс буде визначено переможців.

 

 

Автор - старший викладач кафедри плодівництва і виноградарства Буцик Р.М.

Джерело - УНаУС

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати