сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані з'явився маршрут 1Б

  • Вівторок, 10 липня 2012, 15:10

маршрутки УманіНещодавно в місті почала курсувати маршрутка 1-Б «Райлікарня– Енергонагляд».

Відтепер від енергетичних мереж до районної лікарні можна їхати через центральний ринок.

- Відмінність нового маршруту від вже існуючих в Умані маршрутів №1 і № 1-А полягає в місці кінцевої зупинки. Маршрут було затверджено за численними проханнями мешканців, що звертались в виконком та до міського голови, - кажуть у міській раді.

Новим рейсом наразі їздить одна машина. Початок руху – о 6,25. Закінчується робота маршруту № 1-Б о 21 годині.

- Дуже зручно. Я живу в районі енергетичних мереж і раніше не могла на центральний ринок їхати без пересадок. Мені доводилось або від магазину «Барвінок» йти пішки, або ж біля 14 школи пересідати на маршрути,що йдуть до ринку. Так само з базару. Або йшла з повними сумками до зупинки маршрутки № 14, або ж їхала з пересадками. Тепер таких незручностей не маю, - каже уманчанка Марія Олексіівна.

Джерело - Умань Інфо 

 

 

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
#2 Татьянка 05.08.2012, 20:50
абсолютно согласна с Русланом!!! работаю на ГРС,возле Героев Сталинграда,жив у на жд... 10 ездить не удобно (далеко потом идти), а в 11 иногда даже залезть невозможно... так лучше бы уж действительно конечной сделали ГРС
Цитата
 
 
+1 #1 Руслан Я. 12.07.2012, 19:20
Бред.... Лучше бы сделали конечной не "Энергонадзор", а ГРС !!! И движение маршрута пустили бы Тыщика-Заводска я-Героев Сталинграда..
А на "Энергонадзор" можно и 14-м маршрутом попасть, а кому на рынок лень прогуляться 7 минут от Дома культуры - пусть на такси ездят!!
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати