сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Фотовиставка "Благодійність крізь призму об'єктива"

  • Субота, 23 червня 2012, 11:09

Фотовиставка в Умані Благодійність крізь призму об'єктиваЩоб добрі справи та вчинки українців не залишалися не поміченими, представники благодійних організацій разом із фотохудожниками організували Всеукраїнську виставку фоторобіт "Благодійність крізь призму об'єктиву". На форумі організаторами було зібрано більше двохсот світлин. Відібрано 38 кращих. Вони і почали свій творчий тур Україною. Вже другий рік в Україні проводиться фотоконкурс "Благодійність крізь призму об"єктиву", в якому беруть участь всі бажаючі. Починаючи від фотолюбителя до професіоналів.

ІІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива» проводив Український форум благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України та у партнерстві з Програмою «Волонтери ООН».

Мета конкурсу - привернути увагу людей до благодійництва та власне самих благодійників. Адже серед них не лише спонсори та меценати, а й пересічні українці, котрим щодня доводиться зустрічатись з чужим болем вийшовши з домівки на вулицю.

Фотоконкурс несе великий заряд гуманізму, а люди мистецтва, в тому числі й фотографії, ніколи не були осторонь таких починань. Не кожен фотограф відважиться братися за таку складну тему. Потрібні мужність, делікатність, тактовність і сміливість.

На світлинах можна побачити танцюючого на інвалідному візку чоловіка і малюючу пальцями ніг дівчину. Однією з найцікавіших фотографій видалась світлина жінки із скаліченою собакою. Не дивлячись на функціональні вади пса, хазяйка не кинула тварину, а залишилася поруч.

20 червня за участю заступника міського голови Петра Паєвського відбулося відкриття даної виставки і в місті Умань. Фотовиставку відвідало чимало представників громадських організацій міста, представники влади і просто пересічні громадяни. З привітальним словом до організаторів та відвідувачів звернулися: заступник міського голови Петро Паєвський, асистент програм Українського форуму благодійників Катерина Ржевська, директор державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» Олександр Мельничук, керівник проектів БФ «Воля» Олександр Завгородній.

Допомогу в дії продемонстрував Благодійний Фонд "Воля" та ДІАЗ «Стара Умань», які почали збирати кошти на лікування Кулика Максима.

Максиму всього два місяці а в нього виявлена вроджена вада нирок. Йому терміново потрібна допомога. Мати Максима залишилась один на один з бідою, так як у неї немає ні рідних, ні близьких людей, а чоловік дізнавшись про хворобу дитини покинув її. Максим зараз перебуває в дитячій лікарні під пильним наглядом лікарів і чекає на нашу з вами допомогу.

Подивитись на світлини фотовиставки можна до 30 червня. Тому, всіх, хто іще не був і не бачив - запрошуємо. :)

Джерело - Офіційний сайт Уманської міської ради 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати