сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Сьогодні в Умані проведуть перший козацький фестиваль

  • П'ятниця, 07 червня 2013, 18:57

826607378 червня в Умані відбудеться перший Регіональний фестиваль-конкурс козацької творчості «Козацька слава». Присвячений він 245-ій річниці народно-визвольного повстання на Правобережній Україні під проводом Максима Залізняка та Івана Гонти, яке в народі кличуть Коліївщиною.

 

Відбуватиметься дійство відразу на двох майданчиках. З 11:30 до 14:00 в Міському будинку культури змагатимуться учасники конкурсу, що виступають в вокально-хоровому та інструментальному жанрі. В цей самий час в Центральному міському сквері виступатимуть учасники фестивалю-конкурсу з хореографічними номерами. Там же  відбуватиметься виставка вишиванок.

 

- Подібний фестиваль в Умані ми проводимо вперше, проте сподіваємось, що він зможе стати Всеукраїнським та щорічним, - коментує Володимир Сивак, отаман Уманського козацтва. – Наступного року до нас обіцяли приєднатися кубанські казаки зі станиці Ленінградська (колишня Уманська) та учасники оборонного товариства з польського міста Курник.

 

Окрім виступів, на гостей фестивалю чекатимуть також виставки сувенірів, книг, картин на козацьку тематику, яку організовують підприємці з Умані та інших міст Черкащини. Фестиваль-конкурс триватиме до 16:00 та завершиться гала-концертом переможців конкурсі та гостей фестивалю.

 

Любов СВІТЛИЧНА

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати