сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані організовують черговий благодійний концерт на допомогу Роману Сої

  • Понеділок, 20 травня 2013, 11:00

RomaВ маленького хлопчика з Умані рідкісна хвороба – синдром Веста. Через помилку лікарів дитя знаходиться на межі життя та смерті


- Ця малеча дійсно потребує невідкладної допомоги, - розповідає Інна Ходаченко, організатор благодійного концерту. – Мама Тетяна розповіла, що в Україні лікарі не беруться його врятувати, а коштів на  закордонне лікування родина не має. Тому ми поставили за мету допомогти молодим батькам. Зараз уточнюємо організаційні моменти та шукаємо спонсора концерту.

На заклик допомоги відгукнулась адміністрація відкритого літнього танцювального майданчика «Арена». Благодійний концерт організатори планують на кінець травня. Програма і перелік виступаючих артистів уточнюється. Наразі точно відомо, що спеціальним гостем вечору буде молодий уманський музикант Артем Черкасов, переможець Всеукраїнського конкурсу електронної музики "THE BEST TRACK IN UKRAINE 2012" (ROCKET4000). Також у концерті візьме участь ще один місцевий діджей Тарас Мамелюк  (Dj Kasper).  


До речі, в Умані вже відбулося 2 подібних благодійних концерти, організовані Інною Ходаченко.

Перший відбувся 2 листопада 2012 року  в розважальному комплексі «Ігра-Кот» і зібрав 2 400 гривень, які пішли на закупівлю обладнання  для Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок».

Другий благодійний концерт провели 9 лютого 2013 року  в тому ж розважальному комплексі та зібрали 1 500 гривень на оплату лікування хворого на ДЦП уманчанина Артемки Сінькевича.


Текст: Віталіна МАЄВСЬКА, Любов СВІТЛИЧНА

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
-1 #3 кукушка 20.05.2013, 12:04
Цитую Капуста:
Ходаченко сама собі коментарі пише ) *** )

ага..дійсно так воно і є ...***! іди полікуйся, у тебе якісь особисті певно проблеми!
Цитата
 
 
+2 #2 Капуста 20.05.2013, 11:44
Ходаченко сама собі коментарі пише ) *** )
Цитата
 
 
#1 кукушка 20.05.2013, 11:21
ця Інна бачу така...молодець ..активна дівчина, допомагає.. ТАК ТРИМАТИ!)
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати