сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

16 квітня в Умані волонтери збирали кошти для діток з вадами слуху

  • Середа, 17 квітня 2013, 15:00

sertseВчора, 35 уманських волонтерів у рамках Всеукраїнської акції «Від серця до серця» провели вуличну акцію аби зібрати кошти для допомоги дітям із вадами слуху. Протягом дня у костюмах  казкових героїв вони ходили містом та пропонували уманчанам внести пожерти у спеціальну скриньку, а взамін - роздавали червоні серця.

 

 - Ми вперше приймаємо участь у такій акції, – зізнаються волонтери із Уманської філії Київського інституту бізнесу і технологій. – Приємно, що маємо нагоду долучитися до хорошої справи. Близько 70% людей до яких ми підходили ,не відмовляли нам, і серед них переважна більшість це молодь та люди середнього віку.

 

Таку акцію в Умані проводять вже восьмий рік поспіль.

 sertse1

 - Минулого року кошти збиралися на допомогу дітям хворим на цукровий діабет, а цього року на зібрані кошти планується придбати обладнання для діток з вадами слуху, - говорить Світлана Мельник В.О. директора Уманського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. - Раніше вся зібрана сума передавалася до Черкас на придбання обладнання у обласних лікувальних закладах, проте цього річ 50% від зібраних коштів будуть використані на потреби саме уманської малечі. Адже  не всі діти мають можливість пройти обстеження та лікування у Черкасах. Долучити до акції плануємо усі організації заклади та підприємства міста. І вже на початку травня оприлюднимо суму , яку зберемо, тоді ж буде прийняте рішення щодо використання коштів

 sertse2

До речі: «Серце до серця» — благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця", що проходить кожного року навесні. Її мета - збір коштів для закупівлі обладнання у дитячі медичні заклади.

 

ДжерелоУмань Інфо

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати