A+ A A-

04744

Уманська жіноча команда з футболу дійшла до півфіналу Кубку

• Середа, 17 квітня 2013, 09:00

footballДругий свій сезон у еліті українського жіночого міні-футболу проводить команда Уманського району. І вдруге спромоглася пробитися до півфіналу національного кубка.

Само по собі це вже неабияке досягнення для спорту нашого регіону. Звичайно, всі мріяли пробитися і до фіналу, як це було торік. Але ряд поразок в останніх матчах "Ятрань-УДПУ-Базис" і навпаки гарна форма, в якій перебувають полтавчанки, саме "Ніку-ПНУ" робив фаворитом двохраундового півфінального протистояння. Але і наші футболістки не збиралися без бою здаватися на милість грандів українського міні-футболу. І це проілюстрував сам матч.

football1

Перший тайм ознаменувався рівною грою. Уманчанки дещо жорстко розпочали матч (вже на 2-й і 3-й хвилинах арбітри зафіксували фоли). Що говорило про рішучий настрій. Уманчанки ні в чому не поступалися гостям. І навіть мали більше моментів в першому таймі. Всі гравці. яких кинув в бій тренер В.М.Пею, мали нагоди для взяття воріт. Алі ні Романів, ні Скориній, ні Бояровій, ні Музикі, ні Аілінкий так і не вдалося переграти Узол. Втім і воротар в протилежних воротах Цикаленко діяла безпомилково. Загалом господарям за перший тайм сміливо можна ставити оцінку "відмінно".

football2

Другий тайм розпочався без розкачки. Команди обмінялися гострими моментами. Два неймовірних моменти мали гравці "Ятрань-УДПУ-Базис". Але спочатку вихід два в один змарнувала Боярова, яка стала віддавати передачу. А потім в контратаці Романів і Музика взагалі вийшли на одного воротаря. Але вирішили розіграти до вірного (куди вже вірніше?!) і захисник встиг винести мяча з лінії воріт! А ось на 11-й хвилині полтавчанки свій момент реалізували. Романів вибила мяча по центру і тут же господарі наразилися на контратаку і Єрмоленко технічно пробила повз Цикаленко. 0:1.

football3

Уманчанки і надалі гідно грали. Але ставало очевидним, що не вистачає сил - доводилося грати по суті в 5-6 польових гравців проти по суті рівноцінних двох четвірок у гостей. А тут ще й фортуна відверто відвернулася від нашої команди. На 49-й хвилині у Шаповал не вдався удар, але мяч влучив в голову Скориніної і зрадницьки змінив траекторію і влучив у самісінький верхній кут воріт! 0:2. Тут же Боярова зі штрафоного поцілила в стійку воріт полтавчанок. А на 53-й хвилині Музика вивела на удар Аілінкий, але у тої він не вийшов вдалим. Натомість Бабенко свій шанс не змарнувала.

В результаті за цілком рівної гри уманчанки гідно протистояли досвідченним полтавчанкам, але по суті шансів на вихід до фіналу не мають. Втім команді Уманського району можна подякувати за старання і змістовну гру.