В Умані змагалися легкоатлети

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані змагалися легкоатлети

  • Вівторок, 16 квітня 2013, 07:00

atlet13 квітня, навіть незважаючи на не привітну весняну погоду на центральному стадіоні Умані близько сотні спортсменів із Ватутіно, Звенигородки, Гайворона, Корсунь-Шевченкова, Умані та Василькова  змагалися за звання найкращих у Відкритій першості Уманської ДЮСШ з легкої атлетики, присвяченій пам’яті герою Радянського союзу Євгену Тищику.

 

Змагання проходили у двох вікових категоріях. У першій змагалися юнаки та дівчата 1996-97 років народження, у другій хлопці та дівчата 1998 року народження та молодші.

atlet1 

 -  Спортсмени обох вікових категорій змагалися у стрибках в довжину, метанні списа, диска, молота та штовханні ядра, – каже заступник директора Уманської ДЮСШ з навчально-тренерської роботи, Світлана Лут -  У бігові ж обидві вікові категорію змагалися на дистанціях 100, 200, 400, і 800м. І лише старша вікова категорія боролася за перемогу на дистанції у 1500м.

atlet2 

У результаті змагань 9 золотих медалей дісталися уманським спортсменам. Так, Максим Музиченко був найкращим на дистанції у 100м. У дистанції на 200 метрах, серед дівчат,перемогу здобула Катерина Бурлака. На дистанції у 400м (серед дівчат) перше місце посіла Ніна Кривуша, серед юнаків  - Станіслав Задніпренко. У стрибках в довжину перше місце дісталося Марині Радзивіл.У метанні молота серед дівчат у обох вікових групах були кращими уманчанки Марина Ігнатенко та Яна Петренко.У штовханні ядра перемогу для Уманської ДЮСШ здобули Вікорія Панира та Валерія Семенкова.

 

 - Змагання започатковані давно, - розповідає директор Уманської ДЮСШ Владислав Грязнов. - Деякий час вони не проводилися, але вже третій рік поспіль вони відкривають сезон легкоатлетичних змагань в Умані. Організатори - Дитячо-юнацька спортивна школа та відділ із питань фізкультури і спорту.

 

ДжерелоУмань Інфо

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати