сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані провели вечір джазу та блюзу. ФОТО. ВІДЕО

  • Середа, 03 квітня 2013, 15:10

000Минулої п’ятниці в одному з ресторанів міста провели вечір музики у стилях джаз, блюз та рок-н-ролл. Попри те, що подібний захід адміністрація закладу організувала вперше, майже всі столики були зарезервовані іще напередодні концерту.

 

- Прийшов на вечір спеціально, аби послухати джаз та блюз, - розповідає В’ячеслав Раушенбах, один з гостей вечору. – Музика – моя професія, працюю концертмейстером в Уманському педагогічному університеті. Проте, коли відпочиваю, люблю слухати саме ці стилі. А в Умані до сьогоднішнього дня фактично не було місць, де вживу грали б джаз, блюз та рок-н-рол. Хочеться, аби проведення таких музичних вечорів переросло в Умані в традицію.

 

Інструментальні та вокальні композиції виконували три молоді хлопці: Богдан Плахотній (вокал, гітара), Роман Подгорінов (саксофон) та Євген Садовий (клавішні). Концертна програма складалась з чотирьох частин, кожна з яких включала в себе певну кількість композицій одного жанру. Окрім заявлених на афішах джазу, блюзу та рок-н-ролу, музиканти виконали також кілька відомих ресторанних пісень у власній обробці.

 

Адміністрація ресторану, в якому проходив захід, окрім того, що стильно одягненим гостям подарувала коктейлі, пообіцяла найближчим часом провести й інші тематичні музичні вечори.


 

 

 


 


 

Любов СВІТЛИЧНА

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати