сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В одному з уманських університетів оселилась "Мафія"?

  • Вівторок, 19 березня 2013, 13:00

mafiya20 березня у стінах Уманського національного університету садівництва відбудеться третя інтелектуально-психологічна гра «Мафія».

 

 - Це надзвичайно цікава гра і до того ж  вона дозволяє учасникам попрактикувати свої вміння в публічних виступах, стратегічному мисленні під час спілкування,  маніпуляції, тощо, - розповідають ініціатори "Мафії" Алекс Бойко та Юрій Мельник. -  До нас приходять люди різного віку (прим. авт. -починаючи від 18), різних інтересів.  Але ми проводимо  зустрічі не лише  з «Мафії». Граємо в УНО та монополію.

 

Додають:

 

 Наше завдання - зацікавити молодь до неординарних форм відпочинку. Ціль – дати інтелектуальну альтернативу безпричинного сидінню в Інтернеті, - пояснюють вони. - З першої зустрічі активність була вражаючою. Близько 15 осіб зголосилися брати участь. Вже на другій зустрічі кількість гравців було 22 людини.  Ми вирішили що зустрічі з даної гри будуть відбуватися раз на 2 тижні.  У найближчу середу запрошуємо всіх бажаючих долучитися до гри.

 

А з настанням весни хлопці планують залучити студентів до катанння на велосипедах, футболу та баскетболу.

 

Довідка:

 

 Мафія — салонна командна психологічна покрокова рольова гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості. Гра придумана весною 1986 року студентом факультету психології МДУ Дмитром Давидовим із Каменськ-Уральського. Спочатку в неї грали у гуртожитках, аудиторіях і коридорах МДУ, але після того як деякі студенти університету провели канікули в літніх студентських таборах, де відпочивали студенти й інших радянських вузів, гра разом із новими учасниками почала розповсюджуватися в інших навчальних закладах СРСР.

 

До речі: Третя зустріч «Мафії» відбудеться в кімнаті відпочинку гуртожитку №4 УНУС

 

Джерело - Uman.info

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати