сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Міжнародний семінар для садівників відбудеться в Умані

  • Вівторок, 12 березня 2013, 19:00

sadХХХ Міжнародний семінар «Високоінтенсивні технології – в садівництво» відбудеться в Уманському національному університеті садівництва 25 квітня.

 

«Щоб обмінятися досвідом та інформацією про новітні технології, на минулорічний семінар прибули представники шести зарубіжних країн й усіх областей України, всього понад 350 осіб», – розповів член оргкомітету, професор Олександр Мельник. Цього року на ювілейний семінар очікується прибуття не меншої кількості учасників.

 

У програмі сесійної частини семінару – сучасні технології вирощування садивного матеріалу, плодів і ягід, зокрема грецького горіха та фундука, механізація обрізування, хімічний захист саду й інші актуальні питання інтенсивного садівництва. Учасники семінару зможуть оглянути виставку техніки і садівничих знарядь, придбати спеціальну літературу, а також встановити ділові контакти з потенційними партнерами.

 

Передові садівничі господарства регіону – філії кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС – продемонструють технологічні новинки виробництва плодів.

 

Детальніше про участь в семінарі на сайті www.novsad.com.

 

ДжерелоДіловий регіон

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати