сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Антон Яценко вимагає від мера Умані завершити будівництво парку «Хащі»

  • Понеділок, 24 лютого 2020, 19:08

photo 2020-02-24 18-17-05Влітку 2019 року в Умані розпочались роботи з реконструкції одного з найбільш занедбаних парків міста, який в народі називали «Хащі».

Народний депутат України Антон Яценко прозвітував про роботу щодо проєкту реконструкції парку на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Минулого року йому вдалось добитись державного фінансування на будівництво парку. Кошти у сумі близько 14 млн грн були виділені саме з державного бюджету, а не з міського.

Наразі більшість робіт завершено, але народний обранець звернувся до мерії міста.

«Вимагаю припинити зайві балачки та не займатись виписуванням премій собі і своїм працівникам. Краще завершіть будівництво парку!» - прокоментував парламентар.

Він також зазначив, що хотів би, щоб політичні амбіції поки що мера міста Олександра Цебрія все ж таки не заважали уманчанам.

 

І наполягає на тому, щоб роботи по реконструкції парку були завершені цього року.

Незважаючи на напружені стосунки з мерією у зв'язку з масовим пограбуванням міста через вилучення комунальних об’єктів, крадіжку бюджетних коштів, Антон Яценко готовий допомогти добитись фінансування, щоб завершити реконструкцію парку «Хащі».

«Уже багато зроблено. Залишились фінальні роботи і буде гарний парк для всієї Умані та гостей міста», - підсумував народний обранець.

Нагадаємо, раніше за підтримки Антона Яценка було реконструйовано набережну біля Осташівського ставу, а також побудовано комплекс фонтанів «Перлина кохання».

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати