сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«ЗУПИНИМО РОЗПРОДАЖ ЗЕМЛІ!» – Антон Яценко

  • П'ятниця, 07 лютого 2020, 21:11

изображение viber 2020-02-07 18-52-45

Наразі Верховна Рада України у другому читанні розглядає законопроєкт № 2178-10 від 10.10.2019 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», яким передбачено відкриття ринку землі.

 

 Свою думку щодо цього питання висловив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Він зазначив, що як народний депутат, отримує багато звернень від громадян з проханням не допустити продажу українських земель.

Але партія «Слуга народу» під час розгляду цього законопроєкту блокує будь-які ініціативи щодо захисту інтересів людей у цьому питанні.

«Як народний депутат, я категорично проти розпродажу сільськогосподарської землі, тому не підтримую цей законопроєкт. Та й взагалі, знаходжусь в опозиції до діючої влади», – повідомив народний депутат.

Парламентар вважає, що потрібно зберегти мораторій на продаж землі і не дозволити черговим олігархам скуповувати землі селян.

«Переконаний, що моя думка співпадає з думкою народу. Наполягаю на проведенні Всеукраїнського референдуму щодо продажу землі!» – наголосив парламентар.

Антон Яценко закликав народних депутатів, які мають державницьку позицію, а також громадські організації, ЗМІ та усіх людей долучитись до цієї боротьби, адже це питання стосується кожного.

Нагадаємо, 1 листопада на пленарному засіданні Верховної Ради України Антон Яценко порушив проблему заборони зняття мораторію на продаж землі.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати