сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Антон Яценко вимагає від мера Умані скасувати грабіжницький тариф на воду (ВІДЕО)

  • Четвер, 06 лютого 2020, 19:59

ТарифиІз 05.02.2020 року в Умані зросли тарифи на водопостачання.

Тим часом тарифи на питну воду та водовідведення в Черкасах залишаються одними з найнижчих в Україні.

Уманчани обурені стрімким підвищенням цін на воду, тому активно пишуть про це в соціальній мережі Facebook.

Відреагував на ситуацію народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці Facebook.

Він зазначив, що отримав багато звернень від уманчан у соціальних мережах та в громадські приймальні з приводу збільшення тарифів на воду майже на 36%, тобто до 45 грн за 1 куб. м. (з ПДВ). А це є результатом чергового «покращення» від Уманської мерії на чолі з мером Олександром Цебрієм.

 

Зазначимо, у жовтні 2019 року ціна за водопостачання та водовідведення становила 34,11 грн за 1 куб. м.

Парламентар зауважив, що через недбале керування економікою країни діючою партією «Слуга народу» та їх Уряду наразі збільшились тарифи, але ж не в таких великих обсягам.

Як зазначив Антон Яценко, пан мер спільно зі своїм першим заступником Сергієм Клочком, користуючись нагодою, підняли ціни на воду фактично на 36%, а це неподобство і мародерство. Адже спочатку Цебрій і його команда грабували саму Умань, розкрадаючи комунальне майно, землі, а зараз перейшли на пряме грабування уманчан.

«Вони зараз скажуть, що це постанова НКРЕКП. Але заяву про встановлення тарифів на воду до НКРЕКП подає КП «Уманьводоканал», який напряму підпорядкований меру міста і його першому заступнику. І все це робиться за їх вказівкою», - пояснив Антон Яценко.

Також народний депутат додав, що після того, як гроші зайдуть на рахунок «Уманьводоканалу», їх частину, безумовно, вкраде мер зі своїм першим заступником.

Парламентар порадив уманчанам зайняти активну позицію, адже сьогодні це стосується кожного.

«Треба приходити на площу, яка не освітлюється знову ж таки за вказівкою мера, і спалити там ці платіжки, які він надіслав зі своїм водоканалом. Не треба платити ці гроші!» - наголосив народний депутат.

Антон Яценко додав, що його команда готова надати юристів, які допоможуть подавати заяви до суду.

Народний депутат вже звернувся до Офісу Генерального прокурора та до НКРЕКП щодо обґрунтованості цього «грабіжницького тарифу», встановленого мерією.

Але зазначив, що треба ще позиція уманчан, «щоб не було як завжди, коли все погано, але дякуємо Богу, що не гірше. І от маємо такого «мера». Тому треба боротись».

Підсумовуючи, народний депутат звернувся персонально до міського голови Умані Олександра Цебрія зі словами «Негідник, скасуй свій грабіжницький тариф на воду та поверни все вкрадене комунальне майно місту!»

Нагадаємо, нещодавно Антон Яценко виступив за скасування так званої “абонплати за доставку газу”.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати