сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

28-річного жителя Уманського району судитимуть за те, що він тікав від поліції

  • Вівторок, 28 січня 2020, 15:51

Cуд УманьЯк відомо, у лютому 2019 року 28-річний житель Уманського району на своєму авто вночі намагався втекти від працівників патрульної поліції, які його зупиняли. Зловмисник пошкодив службовий автомобіль працівників поліції, зіткнувшись з ним. Про це повідомляє Уманська місцева прокуратура.

Продовжуючи свої дії, чоловік,зупинив свій транспортний засіб та чинив фізичний опір при затриманні, чим вчинив опір працівникам правоохоронного органу під час виконання їх службових обов’язків.

Як повідомляє Уманська місцева прокуратура, по факту опору працівникам поліції під час виконання ними службових обов’язків обвинувальний акт скеровано до суду.

За наслідком досудового розслідування Уманською місцевою прокуратурою відносно вказаного чоловіка затверджено та скеровано до Уманського міськрайонного суду обвинувальний акт по факту опору працівникам поліції під час виконання ними службових обов’язків, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 342 КК України Кримінального кодексу України.

Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

 

Довідково: санкцією ч.2 ст.342 КК України передбачено покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати