сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманську міську лікарню забезпечили багатофункціональними ліжками, тумбами на колесах та іншим медичним інвентарем (ВІДЕО)

  • П'ятниця, 24 січня 2020, 22:59

Багатофункціональні ліжка уманьПротягом останнього півріччя 2019 року Уманську міську лікарню було забезпечено багатофункціональними ліжками, тумбами на колесах, комплектами постільної білизни, стільцями для людей з обмеженими фізичними можливостями та тримачами для крапельниць.

 

Допоміг вирішити це питання народний депутат України Антон Яценко, який постійно турбується про покращення умов у лікарнях. Вручила медичний інвентар помічник народного депутата Ірина Плетньова. Його було розподілено між неврологічним, хірургічним та іншим відділеннями, які цього потребували.

 

"Радий, що вдалось вирішити це питання. Такі оновлення дали змогу створити більш комфортні умови для пацієнтів та медичних працівників лікарні" - написав парламентар на своїй сторінці у Facebook.

Антон Яценко запевнив, що буде й далі працювати в цьому напрямку.

 

Нагадаємо, раніше Уманську міську лікарню було забезпечено сучасним бронхоскопом ― приладом для діагностування проблем дихальних шляхів, легень та лімфатичних вузлів. Це стало можливим завдяки підтримці народного депутата України Антона Яценка.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати