сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Перший заступник мера Умані Сергій Клочко віджимає перукарню в уманчан (ВІДЕО)

  • Четвер, 16 січня 2020, 13:37

перукарня 3В Умані розгорівся новий конфлікт. Уманчани звинувачують у черговому рейдерствіпершого заступника міського голови Сергія Клочка. Про це інформує Top King на своєму YouTube каналі.

Як відомо, він віджав комплекс нежитлових будівель тубдиспансеру. Його було продано племіннику Сергія Клочка - Євгенію Коломійцю за ціною 10,3 млн грн, а перепродаж здійснюють за 96 млн грн.

А цього разу хоче віджати в Умані центральнужіночу перукарню.

9 січня приміщення перукарні було відключено від енергопостачання. Люди залишилисьбез тепла та електроенергії, а головне - без роботи.

13 січня працівники перукарень організували акцію протесту та перекривали проїжджу частину через те, що це приміщення хоче привласнити перший заступник міського голови Сергій Клочко для своєї тещі Поліщук Анастасії Михайлівни, якій 71 рік.

Невдоволені громадяни завітали за поясненнями в кабінет до пана Клочка, на що той відповів:

"Справи, які десь там ведуть члени моєї сім`ї, це їх питання" - прокоментував Сергій Клочко. Таким чином, він визнав, що дійсно перукарню привласнила його родина.

З приводу цієї ситуації працівники перукарні звернулися із заявою до поліції.

Будемо спостерігати за розвитком подій та інформувати вас.

Перукарня умань

Нагадаємо, за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи 27 грудня 2019 року на позачерговій сесії Уманської міської ради було прийнято рішення № 2.2-72/7 «Про умови оплати праці» щодо нарахування річних премій у розмірі 1,5 млн грн міському голові Олександру Цебрію, його заступникам та секретарям. Зокрема, річна премія міського голови Олександра Цебрія – 236 610 грн, а першого заступника міського голови Сергія Клочка – 199 879 грн.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати