сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Скандал із нарахуванням премій у розмірі 1,5 млн грн міському голові Умані Олександру Цебрію, його заступникам та секретарям триває

  • Неділя, 12 січня 2020, 15:06

CF4A98D6-851F-4333-A898-19A2D40220E9 Міський голова Умані Олександр Цебрій у своєму відеозверненні заявив, що скандал,     який   стосується нарахування премій у розмірі 1,5 млн грн йому, його заступникам та     секретарям   ніщо інше як інформаційна атака, фейкові відео, маніпуляції і замовні статті і   ніякого     рішення про виділення премій немає.

C4E51170-D533-45B8-89A8-8918D9C37EC6Зауважимо, що факти, якими ми оперуємо, свідчать про інше. Зокрема,  рішення Уманської міської ради № 2.2-72/7 «Про умови оплати праці» від 27 грудня, згідно з яким на 2020 рік передбачено нарахування надбавок та премій у розмірі 1,5 млн грн міському голові Олександру Цебрію, першому заступнику міського голови Сергію Клочку, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Жанні Лозінській, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Юлії Малішевській, секретарю міської ради Людмилі Кирилюк, секретарю виконавчого комітету міської ради Любові Плотніковій.

Зазначено, що все це за так звані високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи. Свою думку стосовно цього питання висловив народний депутат України Антон Яценко на сторінці у Facebook.

Варто нагадати, що постановою Кабінету Міністрів України № 268 від 9 березня 2006 р. керівництву міської ради передбачено преміювання у розмірі не менше 10%, але це не зобов'язує їх нараховувати надбавки і премії у розмірі 100 % посадових окладів. «Зауважу, що протягом 2019 року премії у таких же розмірах (1,5 млн грн) нараховувались міському голові і його заступникам. На жаль, це правда», - написав Антон Яценко. Він додав, що саме тому у керівних осіб міської ради почалась істерика. Адже міський голова Умані Олександр Цебрій уникає розмов на цю тему і розповідає у відеозверненні про фейки та інші речі, які нібито його переслідують. До того ж, перший заступник міського голови Сергій Клочко теж замовчує це питання. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Юлія Малішевська говорить, що все гаразд.А секретар Уманської міськради Людмила Кирилюк, яка, власне, і ж підписантом скандального рішення «Про умови оплати праці», зайняла чітку позицію і переконує в коментарях, що рішення про премії немає. «Ситуація виглядає смішною. Адже оприлюднене офіційне рішення про преміювання керівного складу міської ради. До того ж, начальник бухгалтерської служби виконавчого комітету Уманської міської ради Людмила Філатова під час виступу на сесії зауважила, що «200 тисяч для міського голови - це не такі великі гроші».


Все одно для премійованих осіб – ЦЕ НЕПРАВДА!» - наголосив парламентар.

Крім того, Антон Яценко зауважив, що, мабуть, для місцевих чиновників 200 тис грн премій – не такі вже й великі гроші на фоні таких об'єктів, як: 

- комплекс нежитлових будівель тубдиспансеру, що був проданий племіннику Сергія Клочка - Євгенію Коломійцю за ціною 12 млн грн, а перепродається за 96 млн грн;

- нежитлові будівлі та споруди насосної станції «Софіївки», які продано директору ТОВ «Будкомплект Умань» Станіславу Кучеренку за 611 224 грн, а наразі продають за ціною 28,8 млн грн.

Парламентар вважає, що ця ситуація показує зневага та презирство до уманчан, адже премії треба давати простим людям. І замість того, щоб зберегти повагу та репутацію після цієї скандальної ситуації і повернути кошти до бюджету міста, Цебрій разом зі своїми премійованими заступниками і секретарями розповідають, що все це брехня і наклеп. Це зайвий раз підтверджує те, що їхні дії незаконні та аморальні. І міський голова це прекрасно розуміє, тому й замовчує все. Також у своїй публікації Антон Яценко зауважив, що:

По-перше, якби керівництво Уманської міськради насправді добре працювало і отримало премії заслужено, то зараз не було б істерик.

По-друге, чиновники міськради в гріш не ставлять уманчан або ж думають, що вони про їх брехню не дізнаються. А якщо правда з'ясується, то очевидно, що вони не матимуть права залишатись на займаних посадах.

По-третє, премійовані особи усвідомлюють, що тема про нарахування премій набула гучного розголосу завдяки публікаціям в пресі та активній позиції народного депутата України Антона Яценка, який бореться з їх корупційною діяльністю та заважає добре жити. Нагадав парламентар і про той факт, що у 2015 році Олександр Цебрій зробив ремонт 2-го та 3-го поверхів міської ради, свого кабінету та відремонтував персональний вхід у мерію. Цим самим демонстративно показавши, що дуже любить і цінує себе. «Цікаво, коли ж у лікарів будуть такі кабінети і премії, як в Олександра Володимировича? На що йдуть бюджетні гроші?», - доречно поцікавився Антон Яценко.9 січня цього року Уманська місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом вчинення службовими особами Уманської міської ради кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). https://www.facebook.com/100043814048526/posts/131727388297729/?...

Народний депутат України Антон Яценко додав, що він не встиг подати заяву до правоохоронних органів, хоча і підготував її. Уманська місцева прокуратура і так оперативно відреагувала. Тим часом по цій справі триває досудове розслідування та з`ясовуються всі обставини вчинення кримінальних правопорушень.

«Враховуючи, що ці особи не просто керівники міста Умань, колеги по роботі, а й подільники кримінальної справи, радимо їм взяти хорошого адвоката для того, щоб триматись однієї лінії», - підсумував парламентар.

Крім того, Антон Яценко зауважив, що останнім часом багато уваги приділяється темі місцевих виборів та патріотизму, а він і його команда планує поставити кінцеву крапку в діях корупціонерів та інших осіб, які розкрадають гроші з бюджету Умані, а також в подальшому відправити їх у політичне небуття.

Наша редакція має надію на те, що Уманська місцева прокуратура поставить крапку у цій гучній історії і винних буде покарано згідно з Законом України.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати