сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманська місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом отримання 1,5 млн грн премій міським головою Умані Олександром Цебрієм, його заступниками та секретарями

  • П'ятниця, 10 січня 2020, 13:46

9F15B050-9881-4D0A-B2A2-62E5164D8AC0 Продовження всім відомої справи щодо рішення № 2.2-72/7 «Про умови оплати праці»,   яке було прийнято 27 грудня 2019 року на позачерговій сесії Уманської міської ради.

 

Відповідно до нього міському голові, його заступникам та секретарям нарахували річні премії у розмірі 1,5 млн грн.

09 січня 2020 року Уманською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження по факту вчинення службовими особами Уманської міської ради кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України - зловживання владою або службовим становищем.

Як повідомила прокуратура на своїй сторінці Facebook, міський голова та члени виконкому зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч інтересам територіальної громади м. Умані, діючи умисно, з метою розпорядження бюджетними коштами на власну користь, отримали завищені премії до посадових окладів, чим спричинили тяжкі наслідки.

Наразі триває досудове розслідування в кримінальному провадженні, вживаються заходи щодо повного, всебічного та неупередженого дослідження всіх обставин вчинення кримінальних правопорушень та його закінчення в розумні строки.

Стан досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі Уманської місцевої прокуратури.

Наша редакція сподівається, що корупційним діям керівництва Уманської міської ради буде надано відповідну правову оцінку згідно з Законом України.

Довідка: санкція ч. 2 ст. 364 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати