сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Премії у розмірі 1,5 млн грн, нараховані меру Умані Олександру Цебрію, його заступникам та секретарям, треба повернути до бюджету міста Умань» – Антон Яценко

  • Середа, 08 січня 2020, 18:28

premija-umanska-miska-rada-520x380Уманчан обурило рішення № 2.2-72/7 «Про умови оплати праці», яке було прийнято 27 грудня 2019 року на позачерговій сесії Уманської міської ради. Документ стосується нарахування річних премій у розмірі 1,5 млн грн міському голові Олександру Цебрію, його заступникам та секретарям. Підтримали та проголосували за це рішення 19 депутатів міської ради. Депутати лише однієї політичної сили на чолі з Іриною Плетньовою не голосували за нього.

 Місцеві жителі вважають це тотальною несправедливістю. У той час, коли середня заробітна плата лікаря за місяць становить 4070 грн, медсестри - 3200 грн, вчителя - 5410 грн, вихователя – 4723 грн, соціального працівника – 4723 грн, а річна премія, наприклад, міського голови - 236 610 грн. Для того, щоб заробити таку колосальну суму представникам вищезазначених професій потрібно працювати від 4 до 6 років.

Свою думку з приводу цієї ситуації висловив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Премії потрібно виділяти простим працівникам, а не керівництву Уманської міської ради. Тим паче, що медпрацівникам майже 2 місяці не виплачували заробітну плату», - заначив Антон Яценко.

Наприклад, кошти, виділені на премії, можна було б спрямувати на розвиток міста, зокрема на заміну вікон у будинку культури або ж на ремонт дитсадків, шкіл, лікарень чи на інші більш важливі потреби міста.

«Як народний депутат, я закликаю Уманську міську раду скасувати це аморальне рішення № 2.2-72/7 від 27 грудня 2019 року про нарахування премій міському голові Олександру Цебрію та керівному складу Уманської міської ради і повернути до бюджету Умані кошти у розмірі 1,5 млн грн, виділені на премії», - наголосив народний обранець.

Крім того, він закликав чиновників відмовитись від так званих премій, бо вважає, що ці кошти необхідно використати на вирішення актуальних проблем міста та в інтересах уманчан.

Парламентар зауважив, що незабаром депутати його політичної сили в Уманській міській раді подадуть проєкт рішення про скасування рішення № 2.2-72/7 від 27 грудня 2019 року щодо нарахування премій міському голові Олександру Цебрію, першому заступнику міського голови Сергію Клочку, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Жанні Лозінській, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Юлії Малішевській, секретарю виконавчого комітету Уманської міської ради Любові Плотніковій, секретарю міської ради Людмилі Кирилюк.

Антон Яценко наголосив, що усі особи Уманської міськради, яким нарахували премії, мають надати пояснення з приводу свого трудового навантаження, скільки разів брали відпустки та їздили за кордон. А також закликав усіх небайдужих уманчан долучитись до обговорення цього важливого питання.

Нагадаємо, за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи на позачерговій сесії Уманської міської ради було прийнято рішення № 2.2-72/7 «Про умови оплати праці» щодо нарахування річних премій у розмірі 1,5 млн грн міському голові Олександру Цебрію, його заступникам та секретарям, а саме:

– річна премія міського голови Олександра Цебрія становить – 236 610 грн;

– першого заступника міського голови Сергія Клочка – 199 879 грн;

– заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Жанни Лозінської – 216 558 грн;

– заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Юлії Малішевської – 211 302 грн;

– секретаря виконавчого комітету Уманської міської ради Любові Плотнікової – 214 551 грн;

– секретаря міської ради Людмили Кирилюк – 198 627 грн.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати