сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані відбудуться видовищні бої за участі кращих боксерів міста

  • Вівторок, 10 грудня 2019, 13:43

394ba3811f3ab730b7097dc60ada6df112 грудня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини пройде Відкритий Кубок з боксу. Подібний турнір у закладі вищої освіти відбуватиметься втретє. Цьогоріч організатори обіцяють здивувати глядачів видовищним шоу за канонами професійних боксерських турнірів.

Про це повідомив старший тренер збірної Умані з боксу, тренер БК «АРЕС» Віктор Петриченко.

У змаганнях братимуть участь спортсмени з більш ніж 10 вузів України. Початок о 17:00 у спортивній залі УДПУ. Захід триватиме 1,5-2 години. Вхід вільний. Організаторами боксерського турніру виступають УДПУ та БК «АРЕС».

«Запрошуємо всіх на свято боксу! В програмі буде 14 захоплюючих боїв за участі кращих боксерів-чоловіків та молодіжників УДПУ та нашого міста. Протистояти їм будуть кращі боксери з Києва, Кропивницького, Одеси, Черкас, Ватутіного, Звенигородки, Корсуня та Жашкова. Вхід безкоштовний! Тому чекаємо на підтримку уманської публіки!», ― зазначив Віктор Петриченко.

Цього року Відкритий Кубок УДПУ з боксу присвячений пам’яті видатного діяча фізичної культури та спорту УДПУ та міста Умань Ткаченка Віктора Тимофійовича.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати