сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Співак з Умані записав сольний альбом за 100 днів

  • П'ятниця, 06 грудня 2019, 10:45

Screenshot 1Уманський співак, автор пісень та виконавець Ігор Забудський записав сольний альбом під назвою «#100Днів». До роботи над піснями артист приступив 3 вересня. Співак поставив перед собою ціль ― завершити альбом за 100 днів, проте перевиконав план і впорався за 76.

Про це пише «Громадське. Умань».

Ігор Забудський спродюсував чимало творів для інших виконавців, працюючи у різних напрямках музики. Роботу над своїм альбомом весь час відкладав на потім. Зрештою, віднайшовши власне звучання, артист приступив до запису власних пісень.

Співак взяв на себе не лише написання текстів та музики, а й аранжування та продакшн. Його сольний альбом здебільшого наповнений ліричними піснями. За словами виконавця, ці композиції нікого не залишать байдужим, адже вони прості та душевні.

Головною метою Ігоря Забудського є самовираження та розкриття свого внутрішнього світу, тому він постарався зробити альбом «#100Днів» простим і зрозумілим для кожного слухача.

«Творчість, краса і тяга до прекрасного ― ось ці ідеали переслідую я і поклоняюся їм. І для створення цього не обов’язково ніжитися на яхті або сидіти у дорогому басейні. Іноді для щастя потрібен рюкзак за плечима, хороше взуття, озеро в горах, чашка чаю та відчуття повної свободи. І це принесе тобі набагато більше радості та задоволення від життя», ― зазначив Ігор Забудський.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати