сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Дружина свободівця з Христинівки Євгенія Фіголя продає власних дітей в Китай

  • Середа, 23 жовтня 2019, 14:05

Фіголь 3Громадянська дружина Євгенія Фіголя, який є депутатом Христинівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Карина Кревсун торгує власними дітьми та продає за кордон. Цього разу місцем збуту став комуністичний Китай. 

Така інформація була оприлюднена декількома користувачами соцмережі Фейсбук у спільноті «Рідна Христинівка».

 

Фіголь 1 

Свою позицію з приводу ситуації «христинівських бізнесменів» висловило інтернет-видання «Рідний край», вказуючи на те, що свободівці завжди славилися своєю популяризацією здорової традиційної української сім’ї, любов’ю та повагою до своїх близьких. Проте чомусь, коли справа стосується дітей і грошей, часом їх погляди і дії розбігаються.

Сама ж Карина Кревсун підтвердила факт торгівлі дітьми на своїй сторінці, виправдовуючись неспроможністю платити за газ. Тому продаж своїх дітей в Китайську Народну Республіку став єдиним способом заробітку для сім’ї депутата-свободівця Євгенія Фіголя. Ну що ж тут скажеш, «мати-героїня».

Фіголь 5

Нагадаємо, що ця бізнес-жіночка займала посаду помічника депутата Черкаської обласної ради Олега Баштана.

Як відомо, скандальний депутат прославився гучним побиттям сімейної пари на фестивалі «Гроно калини», який відбувся 8 червня 2018 року в місті Христинівка. Олег Баштан разом з громадянською дружиною, місцевими, районними депутатами та іншими особами напідпитку побили подружжя так, що чоловік опинився на лікарняному ліжку, а жінка ― у реанімації.

Олегу Баштану вдалося уникнути кримінальної відповідальності. При цьому постраждалі наголошують, що саме обласний депутат розпочав бійку, вдаривши чоловіка лобом у ніс. Замість Олега Баштана підозру оголосили його цивільній дружині. Судова тяганина триває вже понад рік. В суд «герої» не з’являються.

Будемо спостерігати за подальшим розвитком подій та інформувати вас. 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати