сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Україні стартувала акція по збору книг для дитячої бібліотеки в парку «Нова Софіївка»

  • Вівторок, 01 жовтня 2019, 14:48

Screenshot 1Всеукраїнський сайт новин «А ТИ ЗНАВ?» запустив всеукраїнську акцію по збору книг для дитячого будиночка-бібліотеки в сучасному парку «Нова Софіївка» в Умані. Читальня постраждала від рук вандалів і терміново потребує поповнення бібліотечного фонду.

Будиночок-бібліотека у фентезі-парку «Нова Софіївка» розташований поблизу дитячого майданчика. Малеча із задоволенням поєднувала ігри на свіжому повітрі з читанням. Проте вже через кілька місяців після відкриття парку для відвідувачів значна частина книжок зникла з полиць будиночка-читальні.

Screenshot 2

Реакція уманчан у соцмережах не змусила себе чекати:

«Люди не цінують те, що для них роблять. І це дуже прикро», ― прокоментувала Світлана Чемерська.

«Мабуть, це прекрасно, що наші люди так люблять читати. Але треба покласти туди більше книжок про порядність, чесність та просту людську гідність», ― додала Ангеліна Колісниченко.

photo 2019-10-01 14-46-40

Всеукраїнський сайт новин «А ТИ ЗНАВ?» запропонував жителям усіх куточків України допомогти поповнити бібліотечний фонд дитячої читальні у «Новій Софіївці».

«Якщо ви бажаєте долучитися до флешмобу та передати книжки бібліотеці ― ми допоможемо! А ТИ ЗНАВ? приєднується до всеукраїнського проекту ― напишіть нам на Facebook, чи Instagram і ми разом здійснимо мрію читачів унікальної бібліотеки», ― зазначають організатори акції.

photo 2019-10-01 14-45-06

Нагадаємо, ініціатором та автором ідеї створення «Нової Софіївки» є народний депутат України Антон Яценко.

30 вересня, у День бібліотек, парламентар відзвітував про свою роботу у сфері розвитку бібліотечної справи у межах округу №200. Впродовж усієї своєї депутатської діяльності Антон Яценко допомагає в розвитку бібліотек та дбає про поповнення бібліотечного фонду в Уманському, Христинівському та Монастирищенському районах.

photo 2019-10-01 14-45-19

Зокрема, за ініціативи Антона Яценка було зроблено наступні справи:

― забезпечено книгами на різну тематику центральні районні бібліотеки у містах Умань, Христинівка та Монастирище, а також бібліотеки у селищі Верхнячка;

― забезпечено великим письмовим столом, тумбою та два комп’ютерами бібліотеку в селі Орадівка Христинівського району;

― передано багатофункціональний принтер на бібліотеки в селах Кочержинці, Гереженівка, Городниця Уманського району, а також в селі Ліщинівка Христинівського району;

― створено бібліотеку в сучасному парку «Нова Софіївка».

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати