сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

15-річна уманчанка з хворобою хребта створила відеоролик про «Нову Софіївку»

  • Вівторок, 17 вересня 2019, 09:46

Screenshot 115-річна Світлана Біліченко з Умані створила відеоролик про сучасний парк «Нова Софіївка». Дівчинка хворіє на двосторонній кіфосколіоз ІІІ ступеня (комбінована деформація хребта) та змушена постійно носити корсет. Та це не заважає їй займатися улюбленим заняттям ― створенням красивих відеофільмів.

Світлана Біліченко працювала над відеороликом «Симфонія води» разом із вчителем інформатики Уманської загальноосвітньої школи №14 Валентиною Перепелицею. Головною темою відеоролика став єдиний у Східній Європі фентезі-парк «Нова Софіївка».

Рідні та близькі Світлани Біліченко переконані, що поширення відеоролику «Симфонія води» в мережі Інтернет сприятиме скорішому одужанню Світлани Біліченко та спонукатиме дівчинку покращувати свої навички створення відеофільмів.

Нагадаємо, що сучасний парк «Нова Софіївка» у місті Умань було відкрито для відвідувачів 14 липня. Ініціатором будівництва фентезі-парку є народний депутат України Антон Яценко. Парламентар не лише виступив автором ідеї створення «Нової Софіївки», а й добився фінансування на її реалізацію.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати