сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Як у 90-х: на Уманщині люди у балаклавах катували родину фермерів

  • Понеділок, 09 вересня 2019, 10:52

1У селі Черповоди Уманського району чоловіки у балаклавах катували родину фермерів. Місцеві жителі бояться, що цей інцидент є початком розбірок за землю і сільськогосподарське майно. Про це йдеться у сюжеті «Надзвичайних новин».

«Ту жахливу ніч родина Юрія Деренюка забуде ще не скоро. Як у 90-х чоловіки у балаклавах вдерлися у будинок та почали бити господарів. Після тортур нападники винесли з дому 30 тисяч гривень», — зазначається у сюжеті.

Вночі фермер почув дивний шум на своєму подвір'ї та вийшов перевірити, що там відбувається. На території господарства були чоловіки у балаклавах. Зловмисники напали на фермера, затягли в будинок і почали бити руками та ногами. У помешканні бандити також стали тероризувати й жінку Юрія.

«Вони казали "нам ці ваші гроші не потрібні, це ми по наводці", — розповів фермер. За його словами, після катувань зловмисники все ж забрали з будинку 30 тис. грн, телефон та прикраси.

Наразі Юрій Деренюк перебуває в лікарні. У нього відкриті переломи і черепно-мозкова травма. Фермер зазначає, що незадовго до нападу йому телефонували з незнайомого номера і погрожували розправою, однак він не придав цьому значення.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати