сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Умань відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль

  • Четвер, 05 вересня 2019, 08:21

5c13f4749ccea-------------------------- 1200 900x0 ee73-го вересня на координаційну нараду з питань прийому брацлавських хасидів у місто Умань прибув Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Джоел Ліон разом з представниками Посольства та Міністерства внутрішніх справ Ізраїлю.

 Про це йдеться на сайті Уманської міської ради.

Участь у координаційній нараді також взяли очільники області та міста Умань, керівники обласних управлінь та міських відділів поліції, служби безпеки, надзвичайних ситуацій, охорони здоров’я, Держпродспоживслужби, комунальних структур міста.

narada 02

За попередніми прогнозами, цьогоріч на святкування юдейського Нового року Рош ха-Шана з 29 вересня по 1 жовтня в Умань приїде понад 30 тисяч брацлавських хасидів. Щоб паломництво пройшло спокійно і без надзвичайних ситуацій, традиційно проводяться наради і зустрічі за участі високопоставлених осіб.

«Приїзд до Умані такої кількості паломників, беззаперечно відкриває нові можливості для розвитку туристичної галузі, але водночас накладає і певні зобов’язання, вимагає значних зусиль і ресурсів з нашого боку», ― зазначив очільник Черкаської області Ігор Шевченко.

1553691118-2205

Цього року для забезпечення безпеки паломників і місцевих жителів під час Рош ха-Шана залучатимуться 550 працівників зведеного загону Національної поліції України. Допомагатимуть їм поліцейські з Ізраїлю.

Крім того, з 23 вересня по 4 жовтня працюватиме зведений загін Державної служби з надзвичайних ситуацій у кількості 114 осіб та 26 одиниць спеціалізованої пожежно-рятувальної техніки, зокрема єврокоптер.

3920dffb1c66b819331f151e1dc2f991

«Перебування значної кількості паломників на обмеженій території створює сильне навантаження на інфраструктуру міста. Посилюється ця проблема ще відсутністю належного фінансування комунальних послуг з боку єврейської громади», ― зазначили у виконавчому комітеті Уманської міської ради.

Для забезпечення чистоти і порядку в мікрорайоні паломництва буде встановлено понад 100 контейнерів для збору сміття, залучено 5 спецавтомобілів, які працюватимуть цілодобово.

Під час координаційної наради також обговорювалося забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя в мікрорайоні масового перебування паломників, надання невідкладної медичної допомоги, забезпеченості медичних закладів необхідним запасом медикаментів.

5c13f4749ccea-------------------------- 1200 900x0 ee7

Присутні на нараді приділили увагу й питанню туристичного збору, сплачувати який повинні усі туристи, що відвідують місто, в тому числі і брацлавські хасиди.

Посол Ізраїлю Джоел Ліон закликав усіх бути толерантними один до одного, адже Умань ― це благословенне місто, і не лише для брацлавських хасидів.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати