сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Оновлена Осташівська набережна в Умані стала романтичним місцем для освідчення

  • Вівторок, 20 серпня 2019, 17:04

para khasidivОновлена Осташівська набережна в Умані, комплекс фонтанів «Перлина кохання», фотозона «Я люблю Умань» є одними із найбільш привабливих та романтичних місць міста. Нещодавно на набережнійвідбулась церемонія освідчення в коханні закоханої пари хасидів. Про це повідомив Уманський міський портал.

 

Переконані, що такі події стануть гарною традицією і для уманчан, адже набережна вже стала чудовою фотозоною «Я люблю Умань» для весільних пар.

osvidchennya 1

 

 

osvidchennya iz

pidgotovka

Нагадаємо, що проекти по оновленню набережної Осташівського ставу, створенню фотозони «Я люблю Умань», комплексу фонтанів «Перлина кохання» були реалізовані за ініціативи народного депутата України Антона Яценка, який постійно розвиває місто Умань як міжнародний туристичний центр. Парламентар є автором ініціатором реконструкції площі Соборності, будівництва найбільших світломузичних пішохідних фонтанів в Україні, оновлення Центрального парку, а також є автором ідеї будівництва сучасного парку «Нова Софіївка» та розбудови історичної частини парку. На реалізацію цих проектів йому вдалось добитись фінансування.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати