сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані невідомі обікрали єврейську школу для дівчат

  • Четвер, 08 серпня 2019, 09:52

b84c5756f6a889fa332015e4458021f9 XL29 липня у мікрорайоні паломництва хасидів у місті Умань сталася крадіжка. Невідомі зловмисники через вікно проникли у приміщення приватної єврейської школи для дівчат та викрали звідти оргтехніку. Про це пише «УманьМедіа».

Зокрема, з навчального закладу вкрали комп’ютер з усіма навчальними програмами. Це поставило під загрозу продовження навчального процесу. Наразі приватну єврейську школу в мікрорайоні паломництва відвідує 50 дівчаток.

«Я не можу збагнути, як із місця, де ми працюємо з малесенькими дітьми, хтось міг взяти комп’ютер. Жінки працюють тут не отримуючи зарплату, вони є волонтерами. І тут хтось, хто має ключі, вкрав комп’ютер звідси. Це має бути хтось не чужий. Ми не знаємо, як далі вчити дівчат, адже все залежить від комп’ютера. Я викликав поліцію, адже нам потрібна допомога. Ми мусимо знайти цих людей ― це одна чи дві особи. Вони повинні зрозуміти, що не можна зачіпати дітей», ― прокоментував інцидент директор приватної школи Перец Кроун.

Викликані на місце події працівники поліції зафіксували факт проникнення в приміщення школи через вікно. Також було встановлено, що територія навчального закладу знаходиться під охороною, тож сторонні особи потрапити туди не могли. За даним фактом буде відкрите кримінальне провадження.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати