сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Поліція Христинівщини блокує журналістські розслідування проти голови Христинівської РДА Людмили Денисюк

  • Вівторок, 06 серпня 2019, 16:51

Screenshot 76 серпня у місті Христинівка мене, журналістку інтернет-видання «04744.info», затримала поліція. Причиною стало розслідування корупційної діяльності голови Христинівської РДА Людмили Денисюк, яке я веду. Чиновниця, призначена на посаду за часів Порошенка, допустила розкрадання коштів на продуктах харчування для шкіл і дитсадків Христинівського району та інші зловживання.

Всі проступки Людмили Денисюк покриває начальник Христинівського відділу поліції Сергій Ненахов. Як відомо, вказані особи перебувають у певних інтимних стосунках. Це пояснює, чому поліціянти затримали автомобіль нашої знімальної групи на одній із вулиць Христинівки одразу ж після того, як голова Христинівської РДА повідомила начальнику поліції про «небезпеку для свого життя».

Але Людмила Денисюк тривожиться не за своє здоров’я. Вона панічно боїться втратити крісло очільниці району. Того і смикає за всі доступні ниточки, аби припинити розпочате щодо неї журналістське розслідування.

За наказом Сергія Ненахова поліцейські зупинили нашу машину та без всяких пояснень почали вимагати документи у водія. За допомогою психологічного тиску змусили чоловіка вийти з салону та показати вміст багажника. Далі була спроба приписати водію крадіжку електроінструменту, який він перевозив із собою.

Після цього водію наказали їхати разом з нами до районного відділку поліції. Там знімальну групу протримали годину, не пояснюючи причину затримання. Такі дії поліцейських порушують Закон ― ст. 171 Кримінального Кодексу України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). Подібні методи були за часів Януковича та Порошенка.

Незважаючи на тиск з боку правоохоронців я продовжу журналістське розслідування щодо діяльності Людмили Денисюк та її причетності до зловживань. Шановні колеги-журналісти, прошу вас долучитися до розповсюдження цієї інформації. Старій владі пора розпрощатися зі своїми кабінетами та дати дорогу молодим, некорумпованим спеціалістам.

 

Статтю підготувала

журналіст Вероніка Вишинська

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати