сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Поліція Христинівщини блокує журналістські розслідування проти голови Христинівської РДА Людмили Денисюк

  • Вівторок, 06 серпня 2019, 16:51

Screenshot 76 серпня у місті Христинівка мене, журналістку інтернет-видання «04744.info», затримала поліція. Причиною стало розслідування корупційної діяльності голови Христинівської РДА Людмили Денисюк, яке я веду. Чиновниця, призначена на посаду за часів Порошенка, допустила розкрадання коштів на продуктах харчування для шкіл і дитсадків Христинівського району та інші зловживання.

Всі проступки Людмили Денисюк покриває начальник Христинівського відділу поліції Сергій Ненахов. Як відомо, вказані особи перебувають у певних інтимних стосунках. Це пояснює, чому поліціянти затримали автомобіль нашої знімальної групи на одній із вулиць Христинівки одразу ж після того, як голова Христинівської РДА повідомила начальнику поліції про «небезпеку для свого життя».

Але Людмила Денисюк тривожиться не за своє здоров’я. Вона панічно боїться втратити крісло очільниці району. Того і смикає за всі доступні ниточки, аби припинити розпочате щодо неї журналістське розслідування.

За наказом Сергія Ненахова поліцейські зупинили нашу машину та без всяких пояснень почали вимагати документи у водія. За допомогою психологічного тиску змусили чоловіка вийти з салону та показати вміст багажника. Далі була спроба приписати водію крадіжку електроінструменту, який він перевозив із собою.

Після цього водію наказали їхати разом з нами до районного відділку поліції. Там знімальну групу протримали годину, не пояснюючи причину затримання. Такі дії поліцейських порушують Закон ― ст. 171 Кримінального Кодексу України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). Подібні методи були за часів Януковича та Порошенка.

Незважаючи на тиск з боку правоохоронців я продовжу журналістське розслідування щодо діяльності Людмили Денисюк та її причетності до зловживань. Шановні колеги-журналісти, прошу вас долучитися до розповсюдження цієї інформації. Старій владі пора розпрощатися зі своїми кабінетами та дати дорогу молодим, некорумпованим спеціалістам.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати