сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Школа №10 представлятиме Умань на обласному рівні

  • Понеділок, 04 березня 2013, 13:00

sportУ перший день весни Умань визначала команду, яка поїде на змагання до Черкас.

 

Першого березня в Умані 160 дітлахів 2003-04 років народження у стінах УДПУ змагалися за право поїхати до Черкас на фінальний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Здорові діти-здорова нація».

 

- Це 16 команд із усіх шкіл міста, двох НВК та педагогічного ліцею. Тож конкуренція напружена, – зазначає начальник відділу з питань фізкультури і спорту Ольга Ремез. - Жоден навчальний заклад міста не відмовився від участі у сьогоднішньому заході, адже перемога у ньому дасть право представити Умань на обласному рівні. А якщо пощастить перемогти і там, то юні спортсмени поїдуть до столиці. Змагання проходять при підтримці Відділу з питань фізичної культури та спорту і Уманського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Участь в цьому Всеукраїнському заході Умань приймає вже третій рік поспіль.

 

Спортивно-масовий захід «Здорові діти-здорова нація» складається із 5 видів естафет. Всі вони досить непрості у виконанні, тому команди учасників серйозно віднеслися до підготовчого етапу.

 

- Участь у спортивно-масовому заході «Здорові діти-здорова нація», ми приймаємо вперше, – говорить вчитель фізкультури НВК№24 Наталія Скляр. - Але підготовку до цих змагань ми розпочали ще рік тому. Значну увагу на уроках фізкультури приділяли естафетам . Також в нашому навчальному закладі діє гурток «У світі спорту» і в ньому ми тренували свою команду.

 

Призовим фондом спортивно-масового заходу «Здорові діти-здорова нація» були три комплекти медалей, грамоти, солодощі, і кубок. Він дістався команді школи №10, яка за результатом змагань і поїде до Черкас.

 

 

Результати змагань:

 

Третє місце дісталлося команді школи №8.

 

Друге почесне місце здобула команда школи №1.

 

Перше місце виборола команда школи № 10.

 

Джерело - Uman.info

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати