сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Відкриття нової «Сучасної Софіївки» показали на центральних телеканалах України

  • Понеділок, 15 липня 2019, 14:32

photo 2019-07-16 14-31-49Відкриття нової «Сучасної Софіївки» у місті Умань висвітлили на центральних телеканалах України. Зокрема, 14 липня на урочистому заході з нагоди презентації парку була присутня знімальна група телеканалу «ІНТЕР». Сюжет про успішну реалізацію грандіозного туристичного проекту в місті Умань вийшов у програмі «Подробиці».

Ініціатором будівництва нової «Сучасної Софіївки» є народний депутат України Антон Яценко. Нещодавно за підтримки парламентаря також було реконструйовано історичну частину дендропарку «Софіївка».

Антон Яценко не приховує радості з приводу того, що йому впродовж двох років вдалося знайти фінансування та реалізувати ці масштабні проекти. Дендропарк «Софіївка», якому понад 200 років, осучаснюється і розбудовується, не втрачаючи своєї чарівності.

«Переконаний, що завдяки таким змінам туристична привабливість міста Умань підвищиться в рази», ― зазначив Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Раніше на місці «Сучасної Софіївки» був пустир зі сміттєзвалищем. Тепер місцеві жителі з гордістю можуть сказати, що в Умані знаходиться єдиний у Східній Європі фентезі-парк.

Сотні видів дерев і кущів, нестандартні композиції з топіарних рослин, світломузична арт-інсталяція, водоспад та пішохідні містки викликають захват як у дорослих, так і в дітей. Для малечі у «Сучасній Софіївці» передбачено безліч розваг ― багатофункціональний дитячий майданчик з гойдалками на всі смаки, дитяча бібліотека, а також будиночок для дітей.

Особливо привабливою «Сучасна Софіївка» стає із настанням темряви, адже ввечері тут працюють світло-музичні арт-інсталяції. Таким чином фентезі-парк вдало доповнив існуючі туристичні об’єкти, адже місто тепер цікаво відвідувати у будь-який час доби. Завдяки цьому Умань вийшла на міжнародний туристичний рівень.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати