сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Воді в Умані бути: хімікати у річці Рось виявилися цілком безпечними

  • Понеділок, 10 червня 2019, 13:27

ui1468765079210 червня Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про відсутність загроз у зв'язку з потраплянням хімікатів у річку Рось. Як повідомили у Вінницькій обласній державній адміністрації, небезпечного інсектициду Нура-В серед вантажу автомобіля не було. Про це пише сайт korrespondent.net.

«Ситуація на річці Рось. Всі служби, перш за все ДСНС, працюють і контролюють ситуацію. За моєю інформацією, загроз немає. Але потрібно дотримуватися інструкцій спеціальних служб. За годину-дві голова ДСНС дасть більш детальну інформацію», ― зазначив Володимир Гройсман.

За словами першого заступника голови Вінницької ОДА Андрія Гижка, лабораторний аналіз проб води у річці Рось підтвердив її безпечність.

«Станом на 8 годину ранку понеділка внаслідок забору води на кордоні Вінницької та Київської областей не зафіксовані концентрації небезпечних речовин, що перевищують гранично допустиму норму. Це речовини другого-третього класу небезпеки, після використання деяких з них на полях можна працювати вже через день або на третій день», ― зазначив Андрій Гижко.

Заступник голови Вінницької ОДА додав, що інформація про те, що в річку Рось потрапив небезпечний інсектицид Нура-В, не підтвердилася.

Наразі перевищення допустимих норм вмісту фунгіцидів і гербіцидів зафіксовано тільки в місці їх потрапляння в річку. Цю зону позначили обмежувальними стрічками. Жителів села Збаржівка забезпечили привізною питною водою.

Нагадаємо, що 9 червня в селі Збаржівка Вінницької області в річку Рось перекинулася вантажівка з хімічними препаратами. У зв'язку з забрудненням води в Білій Церкві та Умані ввели аварійний режим водопостачання.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати