сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Уманьводоканал» запевнив, що вода з-під крана не забруднена хімікатами

  • Понеділок, 10 червня 2019, 11:45

kran-voda-stakan-sklyanka-pytna-vodoprovidАдміністрація комунального підприємства «Уманьводоканал» повідомила у соцмережі Facebook, що наразі водопостачання у місті Умань здійснюється у штатному режимі. Водопровідна вода не забруднена жодними хімікатами та відповідає усім вимогам безпеки.

У КП «Уманьводоканал» зазначили, що питна вода, яка наразі надходить до споживачів, є цілком безпечною та повністю відповідає Державним санітарним правилам і нормам «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної до споживання людини».

Так як вода з Білої Церкви в Умань вже не надходить, використовуються внутрішні резерви, а саме власні свердловини та запаси питної води у резервуарах, яких має вистачити на три дні. 

Нагадаємо, що 9 червня о 9:00 на Вінниччині в притоку річки Рось перекинувся автомобіль, який транспортував 1 тонну інсектициду (хімічного препарату для захисту рослин від шкідників). У зв'язку з цим о 23:00 мали припинити водопостачання у містах Біла Церква та Умань.

Ввечері 9 червня через масовий набір води населенням спостерігалося зниження тиску в мережах водопостачання, що призводило до відсутності води на верхніх поверхах будинків.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати