сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Ремонт дороги по вулиці Тищика в Умані розпочнеться вже наступного тижня

  • Субота, 08 червня 2019, 10:56

455

12 червня в місті Умань стартує ремонт найбільш проблемної ділянки дороги по вулиці Тищика (від вулиці Європейської до круга біля автостанції ― площі Конституції). Крім того, незабаром розпочнуться ремонтні роботи дороги по вулиці Небесної Сотні (у районі ринку).

Добитися фінансування у розмірі 4 млн грн на ремонт найпроблемнішої ділянки дороги по вулиці Тищика вдалося народному депутату України Антону Яценку.

Як з’ясувалося, вказана ділянка дороги по вулиці Тищика є завузькою для нормального руху транспорту. У зв’язку з цим Антон Яценко провів спільну нараду з міським головою Олександром Цебрієм. У результаті було прийнято рішення розширити проїжджу частину на 1,5 метра. Кошти у розмірі 700 тис грн на це виділить Уманська міська рада.

«Тобто, загальний обсяг фінансування на проведення робіт становить 4,7 млн грн. Це дасть змогу і водіям, і перехожим зручно пересуватись по асфальтній та розширеній дорозі. Дякую Уманській міській раді за співпрацю в цьому питанні», ― написав на своїй сторінці у Facebook Антон Яценко.

Народний депутат зазначив, що й далі працюватиме над вирішенням проблеми ремонту доріг.

62372826 2228120214167553 8724249184397426688 n

Нагадаємо, раніше за ініціативи Антона Яценка було відремонтовано три найпроблемніші ділянки дороги у напрямку «Умань – Юрківка», що проходить по трасі «Умань – Бершадь».

Також за підтримки народного депутата у 2019 році відбудеться ямковий ремонт автошляху протяжністю 76,4 км, який, зокрема, з’єднує міста Христинівка та Монастирище.

Крім того, за ініціативи Антона Яценка у 2019 році буде відремонтовано дорогу Умань – Черкаси. Зокрема, заплановано ремонт ділянок, що проходять через села Доброводи та Гереженівка Уманського району. Крім того, відбудеться ремонт мосту через річку Ревуха. Наразі ремонтні роботи у селі Доброводи вже розпочались.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати