сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Верховна рада не допустила прийняття законопроекту про скасування мажоритарної системи

  • П'ятниця, 24 травня 2019, 09:01

photo 2019-05-24 00-01-3922 травня на позачерговому пленарному засіданні Верховна Рада України розглянула поданий новообраним Президентом Володимиром Зеленським законопроект №10319 від 22.05.2019, який передбачає скасування мажоритарної виборчої системи.

Переважна більшість народних обранців, у тому числі й депутат-мажоритарник від округу №200 Антон Яценко, виступили проти вказаного законопроекту.

Антон Яценко вважає недопустимим скасування мажоритарної виборчої системи, адже вона діє у Франції, Канаді, США та інших розвинених країнах.

Народний депутат наголосив, що його обрали, аби він представляв інтереси виборців свого округу. А у випадку повернення голосування за партійними списками інтереси жителів сіл і міст Черкаської області у Парламенті представлені не будуть.

Антон Яценко зазначив, що партійна система без депутатів-мажоритарників перетворить Парламент на акціонерне товариство. Адже до партійних списків раніше записувалися друзі, однокашники, водії, охоронці та інші люди, які по факту є підставними особами-«маріонетками» і їм байдужі інтереси людей.

«Тому я не голосував за цей законопроект і різко виступаю проти нього. І правильно, що Верховна Рада його провалила. Цікаво було б дізнатись Вашу думку, бо 21 липня відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради», ― написав Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати