сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманського «божевільного», який убив працівницю готелю, лікуватимуть примусово

  • Середа, 08 травня 2019, 13:07

45Уманський міськрайонний суд розглянув кримінальне провадження за фактом вбивства працівниці готелю «Дружба», яке 1 травня 2018 року скоїв неврівноважений чоловік. Рішенням суду обвинуваченого направлено на примусове лікування до психіатричного закладу із суворим типом нагляду.

Наразі рішення суду ще не набуло чинності. До 30 травня обвинуваченого будуть утримувати в закладі з наданням психіатричної допомоги в умовах, що виключають його небезпечну поведінку. Про це пише «Громадське. Умань».

Чоловіка тимчасово направлять до Дніпровській філії спеціального закладу з надання психіатричної допомоги державної установи «Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю МОЗ України».

Відповідно до висновку судової психолого-психіатричної експертизи, в обвинуваченого виявили ознаки хронічного захворювання на параноїдну шизофренію в період активного розвитку процесу, ускладнену вживанням психоактивних речовин. У зв’язку з цим чоловік не усвідомлював свої дії та не керував ними.

За словами обвинуваченого, він не пам’ятає події 1 травня 2018 року. Чоловік не заперечує, щоб стосовно нього застосували примусові заходи медичного характеру.

Нагадаємо, 1 травня 2018 року в Умані неврівноважений чоловік розгулював містом із цеглиною та калічив перехожих. Зловмисник зайшов до готелю «Дружба» на території дендропарку «Софіївка» та забив до смерті 56-річну працівницю. Жінка працювала адміністратором та була одна на робочому місці.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати