сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані двох підлітків засудили за крадіжку грошей з картки «ПриватБанку»

  • Понеділок, 29 квітня 2019, 11:59

maxresdefault-1200x67524 квітня вироком Уманського міськрайонного суду двох неповнолітніх було визнано винними у вчиненні повторної крадіжки за попередньою змовою. Хлопцям призначили покарання у вигляді одного року позбавлення волі. При цьому обох звільнили від відбуття покарання з іспитовим строком на один рік.

Як повідомили в Уманській місцевій прокуратурі, крадіжка сталася у червні 2018 року. 16-річний та 17-річний хлопці завдали потерпілій уманчанці матеріальної шкоди на загальну суму понад 3000 грн.

Знаючи пароль до картки «ПриватБанку» потерпілої, хлопці декілька разів через систему «Приват24» переказували кошти з її банківської картки на свою картку. Згодом підлітки зняли вказані кошти в банкоматі та поділили порівну, використавши на власні потреби.

Уманський міськрайонний суд визнав підлітків винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка) вчинена за попередньою змовою групою осіб повторно).

Наразі вирок суду ще не вступив у законну силу та вивчається Уманською місцевою прокуратурою на предмет законності.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати