сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Розбудова Умані: які зміни чекають на місто у 2019 році?

  • Вівторок, 12 березня 2019, 15:02

53165234 2168885170091058 965893034828890112 n9 березня у Черкасах відбулося засідання Ради регіонального розвитку за участі Президента України Петра Порошенка, Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, голови Черкаської ОДА Олександра Вельбівця, а також представників міст, районів, об’єднаних громад тощо.

Під час засідання Рада регіонального розвитку розглянула проект плану перспективного розвитку Черкаської області на 2019-2021 роки.

 

 

На прохання народного депутата України Антона Яценка мер Умані Олександр Цебрій під час свого виступу на засіданні окрім питань міськради доповів про проекти розвитку міста, запропоновані парламентарем. Зокрема, про проекти, які наразі реалізовуються в Умані та на які Антону Яценку вдалося добитися фінансування.

Наймасштабнішим проектом, який наразі реалізує Антон Яценко, є розбудова та розширення оглядових меж Національного дендрологічного парку «Софіївка». Цей проект народний депутат реалізує спільно з Урядом та керівництвом дендропарку.

Серед низки проектів, які вже реалізовані та реалізовуються Антоном Яценком спільно з Уманською міською радою, можна виокремити наступні:

  • зроблено реконструкцію скверу імені Т. Г. Шевченка та побудовано світломузичний комплекс фонтанів «Перлина кохання», який став найбільшим у Центральній Україні;
  • на стадії завершення реконструкція площі Соборності (наразі тривають роботи, урочисте відкриття оновленої площі відбудеться у червні цього року);
  • на стадії завершення будівництво гідроспоруди та набережної біля Осташівського ставу (відкриття заплановано на літо цього року;
  • на стадії завершення установка сучасного обладнання для очищення питної води, яке дасть змогу жителям Умані та частині жителів села Родниківка (які користуються водою з міста) споживати якісну питну воду навіть без попередньої термічної обробки (запуск очисного обладнання відбудеться у квітні цього року);
  • побудовано та запущено в роботу повітродувну станцію каналізаційно-очисних споруд КП «Уманьводоканал»;
  • побудовано каналізаційний колектор по вулиці Чкалова (запуск буде здійснено найближчим часом);
  • відремонтовано найпроблемніші ділянки доріг на вулицях Небесної Сотні та Незалежності;
  • до літа цього року буде відремонтовано найбільш проблемні ділянки доріг на вулицях Тищика та Небесної Сотні.

«Радий, що мені вдалось добитись фінансування на запровадження цих проектів. Вдячний керівництву держави, Уряду та особисто Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману за підтримку поданих мною пропозицій щодо здійснення заходів з реконструкції та будівництва об’єктів на території Національного дендрологічного парку «Софіївка» та інших важливих питань розвитку Умані та Черкаської області», ― написав Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Антон Яценко наголосив, що буде і надалі працювати над розбудовою округу та робити все можливе для розвитку міста Умань як міжнародного туристичного центру.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати