сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

У школах Умані продовжили канікули через епідемічний підйом захворюваності на грип

  • Четвер, 17 січня 2019, 17:45

78663-1 largeВ Умані продовжено шкільні канікули до 27 січня через збільшення захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. З початку епідемічного сезону (жовтень 2018 року) в місті зареєстровано майже 7000 хворих на ГРВІ. Понад 70% з-поміж захворілих складають діти.

Впродовж останніх тижнів у місті Умань спостерігається зростання захворюваності на грип та ГРВІ. Зокрема, хворих серед усього населення побільшало на 11%, а серед дитячого населення ― на 1,3%.

Про це йдеться на сайті виконавчого комітету Уманської міської ради.

Найбільше хворіють діти віком 0-4 роки (33%) та 5-14 років (47%). Перебіг хвороби характеризується як середній та важкий. 

«У місті спостерігається зростання захворюваності на грип та ГРВІ на 35-45%. Для запобігання перевищення епідемічного порогу в місті впроваджується комплексний план заходів з попередження ГРВІ та грипу. Продовження канікул на тиждень дасть змогу зменшити кількість захворілих дітей», ― зазначила начальник Уманського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Лариса Качанова.

Детальніше ― у сюжеті телекомпанії «Умань».

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати