сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Вітання з Новим роком від народного депутата України Антона Яценка ― ВІДЕО

  • Вівторок, 01 січня 2019, 11:50

345Народний депутат України Антон Яценко привітав українців з прийдешнім Новим роком. Відеопривітання парламентар опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Бажаю всім гарного настрою, міцного здоров'я, любові, злагоди і достатку в родинах та здійснення усіх задуманих мрій. Нехай Новий рік принесе кожному з Вас щастя, позитивні зміни та нові досягнення! Як народний депутат, я і надалі буду працювати у Ваших інтересах», ― зазначив Антон Яценко.

Нагадаємо, що незадовго до Нового року Антон Яценко традиційно передав подарунки вихованцям дитячих будинків, шкіл-інтернатів, спеціалізованих закладів, а також маленьким пацієнтам дитячих відділень лікарень міст Умань, Христинівка, Монастирище та прилеглих районів.

Також солодкі подарунки отримали літні люди у будинках для людей похилого віку в Уманському, Христинівському та Монастирищенському районах. Найближчим часом подарункові набори від народного депутата також отримають діти з особливими потребами та діти загиблих учасників АТО.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати