сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Народний депутат Антон Яценко потрапив до оновленого санкційного списку Росії

  • Четвер, 27 грудня 2018, 18:25

DrtWcsJWoAELwqT25 грудня Уряд Російської Федерації опублікував розширений санкційний список фізичних та юридичних осіб з України. Під санкції потрапило 567 фізичних осіб і 75 компаній. До списку увійшов і народний депутат України від виборчого округу №200 Антон Яценко.

Парламентар зазначив, що вважає санкційний список Росії неоднозначним, але прокоментував свою присутність у ньому.

«Для мене це абсолютно очікувано. Здивований лише тим, що санкції ввели тільки зараз. Адже, як народний депутат, я не маю ніяких бізнесових, майнових, політичних зв’язків з країною-агресором, а завжди дотримуюсь української позиції», ― зазначив Антон Яценко.

Парламентар додав, що він на законодавчому, міжнародному та регіональному рівнях займається популяризацією української мови, культури, історії та всього українського, а також постійно допомагає учасникам АТО.

«Ці чинники стали причиною включення мене в санкційний список Російської Федерації», ― підсумував народний депутат.

Антон Яценко навів на своїй сторінці у Facebook перелік факторів, які могли посприяти внесенню його прізвища до санкційного списку Російської Федерації:

1. 2013 рік ― Верховна Рада за авторством Антона Яценка приймає Постанову «Про підготовку та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка» від 19.06.2013 № 340-VIІ та низку заходів, серед яких і реконструкція скверу імені Т. Г. Шевченка у місті Умань;

2. 2014 рік ― Антон Яценко голосує за Постанову № 891-VII «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим»;

3. 2014 рік ― Антон Яценко багато допомагає учасникам АТО бронежилетами та військовою амуніцією. Наразі народний депутат продовжує допомагати бійцям у лікуванні, а також в оформленні земельних паїв та різних юридичних питаннях (https://goo.gl/rfY3z8);

4. 2014 рік ― Антон Яценко допомагає відбудувати школу в місті Слов’янськ (https://goo.gl/W13e5Q);

5. 2014 рік ― Антон Яценко добивається виділення фінансування для Рівненського госпіталю ветеранів війни;

6. Антон Яценко системно підтримує та розвиває українську культуру, історію (оновлено сквер імені Т. Г. Шевченка в Умані, побудовано комплекс фонтанів «Перлина кохання», зроблено реконструкцію площ з елементами української символіки у містах Христинівка та Монастирище тощо (https://goo.gl/A28iBx, https://goo.gl/a1tDbC);

7. Антон Яценко системно голосує за Закони, спрямовані на розвиток української державності, Збройних Сил України, підвищення державної безпеки та оборони. Зокрема, мова йде про законопроекти:

― №5309 від 26.10.2016 «Про внесення змін до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» щодо назви релігійних організацій (об'єднань), які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об'єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України;

― №8361 від 16.05.2018 «Про прилеглу зону України;

― №0206 від 03.12.2018 «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією»;

― №9037 від 03.09.2018 «Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та НАТО).

8.  Антон Яценко добився скасування так званого «Закону Савченко», під час дії якого в Україні значно зріс рівень злочинності. Завдяки «Закону Савченко» близько 10 тисяч рецидивістів достроково вийшли на волю та скоїли численні злочини. Держава-агресор була зацікавлена у такій дестабілізації. Проте за авторства народного депутата було прийнято Закон України №2046-VIII від 17.06.2017 про скасування так званого «Закону Савченко».

Антон Яценко вважає, що не даремно працював впродовж останніх чотирьох років, якщо потрапив до санкційного списку Росії.

«Такі люди, як я, які розбудовують державу, роблять її сильною, і на прикладі округу, зокрема міста Умань, показують, що Україна може розвиватись, для агресора ― «non grata». Росії більше вигідні екстремісти, особи, які представляють Україну в формі «шароварщини», «отаманщини», адже їх легко показувати на міжнародній арені», ― написав Антон Яценко  на своїй сторінці у Facebook.

Народний депутат підкреслив, що буде й надалі працювати на Україну. На думку парламентаря, всі громадяни, які є патріотами своєї країни, теж повинні це робити.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати