сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Рекорд уманського боксу: у 2018 році спортсмени Умані взяли участь у 13 міжнародних турнірах

• Понеділок, 24 грудня 2018, 11:17

боксУ00005У 2018 році уманські боксери взяли участь у рекордній кількості міжнародних турнірів. Вихованці Уманської дитячо-юнацької спортивної школи та боксерського клубу «АРЕС» 13 разів представляли Україну на міжнародному рівні. Подібного ще не було за всю історію уманського боксу.

боксУ00017

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав старший тренер збірної Умані з боксу та тренер боксерського клубу «АРЕС» Віктор Петриченко.

боксУ00001

На початку 2018 року юнацька команда з Умані відвідала Міжнародний турнір у місті Гомель в Білорусії, де уманські спортсмени посіли друге та третє місця.

боксУ00002

У лютому уманчанин Євгеній Овсянніков став переможцем турніру чотирьох країн (Грузія, Білорусь, Україна та Марокко) у місті Харків.

боксУ00006

Крім того, боксер привіз бронзу з Чемпіонату Європи серед чоловіків до 22 років, що проходив у Румунії. Також уманчанин став переможцем турніру в Харкові, у якому брали участь збірні Азербайджану та Казахстану.

боксУ00016

У грудні Євгеній Овсянніков привіз золото з Міжнародного турніру на призи А. Котельника, що проходив в Івано-Франківську.

боксУ00033

У березні юніор Максим Дзюбейло став фіналістом потужного Міжнародного турніру в Угорщині. А у травні спортсмен привіз до нашого міста історичну бронзу з Всесвітньої гімназіади у Марокко.

боксУ00003

Уманчанин Едуард Шевчук переміг на турнірі серед юнаків в Чорногорії.

боксУ00004

У червні збірна Умані взяла участь у Міжнародному турнірі на березі Чорного моря в селі Залізний Порт, де здобула 8 золотих медалей.

боксУ00005

У вересні на Міжнародному турнірі в Южноукраїнську Дмитро Колісніченко та Олександр Карасєвич посіли перше та друге місця відповідно.

боксУ00007

У вересні Дмитро Колісніченко взяв участь в Міжнародному турнірі у Мінську в Білорусі.

боксУ00008

У жовтні Анастасія Ковальчук брала участь у ювілейному 20-му турнірі на призи В. Карпачаускаса в Литві.

боксУ00009

У грудні уманські боксери привезли три золота, два срібла та шість бронзових медалей з Міжнародного турніру в Івано-Франківську.