сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Розбудова округу чи виступи у Верховній раді: чим насправді повинен займатися народний депутат?

  • Четвер, 13 грудня 2018, 09:56

435345Чим же насправді повинен займатись народний депутат? Це питання нині є актуальним для всієї громадськості. Одні схвалюють ініціативи депутатів, які стосуються розвитку міст, сіл, селищ та покращення життя людей, інші ж навпаки, стверджують, що депутат повинен займатися суто законотворчістю, виступати в прямих ефірах, відвідувати конференції та інші публічні заходи.

Саме такі звинувачення останнім часом висувають народному депутату України Антону Яценку. З цього приводу парламентар розмістив відеозвернення на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

 

«Останнім часом так звані опоненти мені часто закидають, що я, як народний депутат, не повинен займатись господарськими питаннями та розвивати округ, який мене обрав. На їх думку, депутат має лише писати Закони, ходити в Раду, виступати в ефірах на телеканалах, відвідувати симпозіуми, конференції тощо, а розвитком міст, сіл та селищ має займатись хтось інший.

Натомість, я вважаю по-іншому. Одним із пріоритетних завдань для мене є всебічний розвиток округу №200, по якому мене обрали народним депутатом (міста Умань, Христинівка та Монастирище, прилеглі райони, а також села Вишнопіль і Легедзине Тальнівського району).

Тому постійно працюю та роблю все можливе для розвитку міст, сіл та селищ, реалізовуючи різні проекти», ― заявив Антон Яценко.

Народний депутат зазначив, що наразі на стадії завершення реконструкція площі Соборності у місті Умань, проекти по будівництву набережної біля Осташівського ставу, розбудові та розширенню оглядових меж Національного дендрологічного парку «Софіївка», ремонт доріг, будівництво водогонів і т. д.

Антон Яценко вирішив провести опитування серед виборців, щоб зрозуміти як йому далі працювати.

  • Чи має народний депутат працювати над розбудовою округу (займатись будівництвом водогонів, ремонтом доріг, реконструкцією площ, парків, розвитком лікарень, земельними питаннями тощо) та допомагати людям, які його обрали народним депутатом?
  • Варіанти відповідей: 1. Так. 2. Ні.

«Хотілось би знати, Вашу думку, дорогі виборці. Якщо ж Ви скажете: «Антоне Володимировичу, працюйте лише у Верховній Раді, відвідуйте пленарні засідання, ефіри, розповідайте про дуже гарні справи, підписуйте меморандуми, сидіть в буфеті тощо», ― тоді я буду так і робити.

А якщо ж буде на те Ваша ласка, я й далі буду в тих самих темпах працювати та максимально розвивати територію округу», ― прокоментував народний депутат.

Антон Яценко зауважив, що дуже цінує думку виборців і впевнений, що вони приймуть мудре рішення та підкажуть йому, як йому правильно робити.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати