сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані пройшов фестиваль за участі дітей з особливими потребами ― ФОТО

  • Вівторок, 11 грудня 2018, 07:43

5На базі факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся V фестиваль творчості «Рівні між собою ми. Будемо разом Я і Ти».

Участь у заході брали студенти УДПУ, вихованці Центру соціальної реабілітації «Пролісок», а також учні шкіл міста Умань та Уманського району.

00

«Головна ідея фестивалю ― кожний із нас талановитий і особливий по-своєму, всі ми рівні у своєму праві на життя ― в повній мірі була реалізована!», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

1 1

Організаторами заходу виступили Центр соціальної та освітньої інтеграції «Без бар’єрів» та Школа передового досвіду «Школа соціальних знань».

2

У програмі заходу був танець «Твої думки», виконаний хореографічним колективом «Візаві» під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри хореографії та художньої культури УДПУ Людмили  Андрощук.

8

Студенти 33-ї групи факультету соціальної та психологічної освіти виступили з піснею «Вічність», виконаною мовою жестів.

4

Також прозвучали пісні у виконані Анастасії Новак («Арлекіно»), Владислава Лінника («Дресирувальник»), Вікторії Девілєнєвої («Бродячі артисти»), Віталія Кучера («Мамин син») та Віталіни Гірської (Тобі, країно).

5

Інструментальний ансамбль ЗОШ №10 підготував номер «Веселий настрій».

6

Вихованці Старобабанської школи презентували акробатичний етюд «Жартівливі подружки».

79

Кульмінацією фестивалю стали виступи вихованців Центру соціальної реабілітації «Пролісок». Маленькі учасники подарували всім присутнім танок «Рухайся з нами», а також пісні «Весела булька» і «Життя є».

3

«Виступ хлопців та дівчаток викликав шквал емоцій. За традицією фестивалю маленьким артистам були вручені солодкі подарунки», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

10

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати