сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Люстрація в Умані: щодо поліцейського з районного відділку розпочато перевірку

  • Четвер, 06 грудня 2018, 15:16

455445Головне управління Національної поліції у Черкаській області оприлюднило імена співробітників правоохоронних органів, щодо яких розпочато перевірку згідно із законом «Про очищення влади». У опублікованому списку є уманчанин ― рядовий поліції Вегреновський Валерій Тарасович.

Вегреновський Валерій Тарасович працює помічником чергового сектору реагування патрульної поліції №2 Уманського районного відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП. 

Perevirka

Довідково.

Закон «Про очищення влади» визначає правові та організаційні засади проведення очищення влади (люстрації) для захисту та утвердження демократичних цінностей, верховенства права та прав людини в Україні.

Люстрація ― це заборона окремим фізичним особам обіймати певні посади (перебувати на службі) в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Люстрація покликана не допустити до участі в управлінні державними справами осіб, які своїми рішеннями, діями чи бездіяльністю здійснювали заходи, спрямовані на узурпацію влади Президентом України Віктором Януковичем, підрив основ національної безпеки і оборони України або протиправне порушення прав і свобод людини.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати