сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Колишнього вчителя історії з села під Уманню жорстоко вбили в Італії ― ВІДЕО

  • Середа, 05 грудня 2018, 13:11

565662 грудня ввечері в історичному центрі Неаполя був вбитий колишній вчитель історії з села Родниківка Уманського району Юрій Бусуйок. За попередніми даними, нападник був громадянином Польщі. Вбивці вдалося втекти, зазначається на сайті ТСН.

Свідки бачили, як двоє чоловіків розпочали запеклу бійку на вулиці. Один з них витягнув ніж та кілька разів вдарив супротивника. Той впав на землю та почав стікати кров'ю.

Поранення у горло та груди були смертельними. Медикам не вдалося врятувати Юрія. Наразі поліція розслідує вбивство, опитує свідків та вивчає відео з камер спостереження.

Деякі ЗМІ повідомляють, що Юрій Бусуйок заступився за дівчину, через що розпочалася бійка. Рідні загиблого стверджують, що хлопець повертався з роботи додому, коли натрапив на конфлікт.

565

За словами Михайла Бусуйка, батька вбитого хлопця, нападник був поляком та у той вечір конфліктував з багатьма людьми.

«Дівчина вирвалася від нападника, доганяє мого сина і благає про допомогу. Син повертається і захищає. І стався такий інцидент ― його поранили в горло, в область серця, живіт», ― розповів батько Юрія.

79070e5192b2a5864a95d68e78a5bda5

Юрій Бусуйок народився у 1982 році у селі Родниківка Черкаської області. Після школи навчався на історичному факультеті Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Згодом викладав історію у Родниківській загальноосвітній школі. Батько Юрія також працював там вчителем історії, а згодом став директором навчального закладу.

10 років тому Михайло Бусуйок вийшов на пенсію та вирішив переїхати до Італії. Через рік до нього перебрався і син. У Неаполі Юрій працював на будівництві.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати