сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Уманщині п’яна мати покинула на морозі чотирьох малолітніх дітей

  • Середа, 28 листопада 2018, 09:45

1800724 листопада у одному з сіл Уманського району на вулиці знайшли чотирьох неповнолітніх дітей, яких вигнала на мороз рідна мати. Жінка на той момент була напідпитку. Пускати дітей в будинок вона категорично відмовлялась.

За фактом невиконання батьківських обов’язків складено відповідні адміністративні матеріали.

«Мати, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, вигнала діток з дому. Згодом їх було вилучено та направлено до центру соціально-психологічної реабілітації», ― зазначається на сторінці Ювенальної превенції Черкащини у Facebook.

46887305 955407857982880 2519098782684020736 n

26 листопада старший інспектор ювенальної превенції Уманського районного відділу поліції спільно із працівниками служби в справах дітей Уманської райдержадміністрації провели з жінкою профілактичні бесіди на теми «Запобігання дитячій бездоглядності» та «Адміністративна відповідальність за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».

Довідково.

Згідно зі статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 

Ті самі дії, вчинені повторно впродовж року після накладення адміністративного стягнення, тягнуть за собою накладення штрафу від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, нещодавно уманські поліцейські зайнялися проблемою насильства у школі села Танське.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати