сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Молода сім’я з Одеси важко отруїлася в уманському ресторані «Колиба»

  • Середа, 21 листопада 2018, 14:38

2017-05-14В Умані сімейна пара з маленькою дитиною отруїлася у ресторані. Постраждалі приїхали в місто з Одеси на власному автомобілі, щоб провідати рідні місця. Перед зворотною дорогою вони вирішили перекусити у «Колибі», що знаходиться при виїзді з Умані. На шляху до Одеси всій сім’ї стало зле.

По поверненню до Одеси сімейну пару та їх маленького сина госпіталізували з важким харчовим отруєнням. Підозри лікарів пали на м’ясо та яйця, які вживала родина у ресторані «Колиба». Саме ці продукти, швидше за все, були зіпсованими.

345

«Їхали вже на Одесу, вирішили поїсти на доріжку. Це виявилося великою помилкою. Чоловік героїчно доїхав… Тримався з останніх сил», ― написала на своїй сторінці у Facebook постраждала Рая Денисова.

За словами уманчанки, такого сильного отруєння в неї ще не було. Жінка шкодує, що не поцікавилася у людей, які заклади в Умані варто відвідувати, а які ні.

«Я дуже шкодую, що я поради ні в кого не спитала. З виду пристойний заклад. Нам сказали, що ми вже нічого не доведемо, мовляв, пройшов час. Та й Бог з ними, головне, щоб ніхто більше не постраждав!», ― написала Рая Денисова у Facebook.

33

Уманчанка додала, що найважчим харчове отруєння було у її сина Нікіти. За словами жінки, після пережитого дитина боїться їсти не вдома.

Рая Денисова шкодує, що поїздка в рідне місто ледь не стала горем для її сім’ї.

«Ця поїздка мене ледь в могилу не звела. Найбільш неприємним є те, що це сталося у моєму рідному місті. Приїхала в рідну Умань, і такий неприємний осад…», ― написала жінка у Facebook. 

Нагадаємо, директором ресторану «Колиба» є Олександр Ханапетов.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати