сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

У молодіжних спортивних іграх міста Умань перемогла команда педуніверситету

  • Понеділок, 19 листопада 2018, 09:36

спорт1За підсумками молодіжних спортивних ігор серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації, що проводилися впродовж 2017-2018 навчального року в місті Умань, перемогу здобув колектив фізичної культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Друге місце у молодіжних спортивних іграх посів колектив фізичної культури Уманського національного університету садівництва.

Урочисте підбиття підсумків змагань відбулося 13 листопада в спортивному залі Уманського національного університету садівництва. 

спорт5

Молодіжні спортивні ігри в Умані проводяться вже в одинадцятий раз. 

У 2017-2018 навчальному році у змаганнях взяли участь понад 1500 студентів з усіх закладів вищої освіти міста.

спорт2

Молодь змагалася у таких видах спорту: волейбол, баскетбол, міні-футбол, настільний теніс, гирьовий спорт, легка атлетика, шахи, легкоатлетичний крос, футбол.

спорт1

«УДПУ пишається успіхами спортсменів, що гідно представляють університет на змаганнях. Значних успіхів досягли студенти у вільній боротьбі, гирьовому спорті, настільному тенісі, веслуванні на байдарках і каное, футболі, боксі», ― повідомили у прес-центрі УДПУ.

спорт3

«Залучаючи молодь до занять спортом легко можна виявити перспективних спортсменів і команди для участі в обласних і Всеукраїнських спортивних заходах», ― зазначили у прес-центрі Уманського НУС.

спорт4

Нагадаємо, нещодавно студент УДПУ виборов три золота на Чемпіонаті світу з гирьового спорту.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати